Hakkımızda


1985 Yılında Erzurum ve çevresi un, kepek ve yem ihtiyacını karşılamak üzere yola çıktık.Ticari hayata başladığı ilk günlerde, günlük 70 ton / gün kapasiteli ile faaliyete giren firmamız aradan geçen yıllar da büyük yatırımlarla, 2001 yılında un fabrikası kapasitesi 150 (ton / gün) den- 500( ton / güne) çıkarılmıştır ve yine 2011 yılında da yem fabrikası modernizasyon ve kapasite artırımı çalışmalarıyla 250( ton / gün)olan yem fabrikası kapasites 500 (ton / güne) çıkarılmıştır. Fabrikamızın 37 adet çelik silosu, 22 adet beton silosu ve kapalı alan deposu mevcuttur. 1983’ten günümüze sektörde ki güvenilir ve sağlam duruşunun yanı sıra müşteri memnuniyeti önceliğe sahip olmaktadır. Son teknoloji ürünleri el değmeden titizlikle paketlenmekte ve satış reyonlarında ki yerini almaktadır. Ürünlerimiz değişik ağırlık ve ebatlarda, ambalajlarda satışa sunulmaktadır.Ürün teslim işlemleri firmamıza ait araç filomuz ile gerçekleştirilmektedir. En yüksek kalite ve doğallık ürünlerimizin birinci özelliğidir.

Vizyonumuz


Un ve yem sektöründe Türkiye pazarında liderliğini büyüyerek sürdürmek, bölgesel bir güç olmak. Hayvanların kaliteli, sağlıklı ve içeriği garanti edilmiş yemlerle beslenmesi ve iyi yetiştirilmesi konusunda öncü olmak, ürettiği ürünler ve verdiği hizmetler ile sektörde üreticinin en çok yanında olan pazar lideri un ve yem fabrikası olmak. Müşterilerimizin başarılı olmasını ve bizimle beraber sürekli gelişmesini hedefliyoruz. Beşlerin un yem Türkiye hayvancılık sektörünün ilerlemesi ve kalkınması için yeni teknolojileri takip ederek çifçi ve üreticinin her zaman yanın da yer alarak gelişime yönelik yem ve un üreterek sektöre büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır.

Misyonumuz


Beşlerin Yem ve Un Fabrikası doğal ve kaliteli ürünler üreterek sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlamak ve ülke ekonomisine katma değeri yüksek ürünler üretmek, hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden, yenilikçi atılımları hedeflemektir. Sağlıklı gıda üretimi için hayvanların kaliteli ve güvenilir yemlerle beslenmesini, sağlıklı koşullarda yetiştirilmesini hedefliyoruz. Faaliyetlerimizi yürütürken çevreye duyarlı bir biçimde ve sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ediyoruz. Bireylerin yaşam kalitesini artıran, sağlık ve mutluluk veren, doğal yem ve un ürünleri sunmaktır. Sağlıklı, kaliteli ürünleri, çevreye ve insana saygı çerçevesinde ekonomik bir şekilde sunmaktır.